Hakkımızda

Elmas markasıyla 2000 yılında plastik sektörüne giriş yapan firmamız, ilk yıllarda sadece küçük çaplı boru üretimiyle başladığı üretim serüvenine bugünlere gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

2003 yılında Yağmurlama Sulamanın tüm çeşit boru ve ek parça imalatına başlamıştır. Sürekli artan kalite anlayışımızla çiftçilerin vazgeçilmez tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, şu anda yağmurlama sulama boru ve ek parça alanında teknolojinin tüm yenilikleri yakalamış ve kalitenin vazgeçilmezi durumundadır.

Elmas, 2008 yılında PE-100 şebeke boru imalatına başlamıştır. Firmamız, artan yeni çeşit ürünlerle plastik sektöründe iyi bir yer edinmiştir.

2010 yılında ise Damla Sulama Boru ve ek parçalarını üretmeye başlayan firmamızda, ürün çeşidini artırarak sektöründe aranan bir marka olma yolunda epey yol kat etmiştir. Yurt içindeki piyasasına kısa sürede yurtdışı piyasasını ekleyen firmamız kısa sürede ciddi pazar payı elde edeceğinden kuşkumuz yoktur.

Vizyonumuz;
Plastik sektöründe çağın teknolojik gelişimleri ışığında yenilikleri takip ederek yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerimizin aradığı bir marka olmak.

Misyonumuz;
Şirketimiz plastik sektöründe güvenirliği, yaşam standardının yükseltilmesi amacıyla çözüm üretmek, ulusal ve uluslar arası pazarda rekabet edebilirliğin devamını sağlamak için; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek yenilikçi ürün ve hizmetleri sürekli gelişmeye açık bir kalite anlayışı ile üretmek.

Değerlerimiz;
Dürüstlük ve güvenirlik ilkesinden ödün vermeden iş ortaklarımızla beraber takım çalışmasına açık, etik kurallara uyarak sorumluluğumuzun bilincinde, yeniliklere açık rekabetçi ve kaliteli ürünler üretmek.